Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wybierz specjalizację

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

NOWOŚCI

NEWSLETTER

Twoja meduKacja

poznaj miejsce dla lekarzy i pacjentów, którzy chcą pogłębiać swą wiedzę z zakresu zagadnień medycznych.

Kursy dla lekarzy

Zapraszamy do naszych kursów. Materiał został przygotowany przez czołowych specjalistów i dotyka istotnych propblemów klinicznych.

Kursy:

Zdrowie na obcasach 2017

wyświetl kurs

Zaburzenia pracy wątroby - kurs dla lekarzy praktyków

wyświetl kurs

Ekspert radzi jak skutecznie leczyć ból i choroby górnego odcinka przewodu pokarmowego

wyświetl kurs

W kolejce do lekarza POZ. Problemy kardiologiczne u pacjenta z POCHP, infekcją, hipokaliemią czy w czasie ciąży. Co lekarz POZ wiedzieć powinien

wyświetl kurs

Dziecko leworęczne - uroda, choroba czy konieczność?

Leworęczność jest na pewno urodą, a nie chorobą, czasem pomysłem lub koniecznością organizmu na takie funkcjonowanie. W chwili obecnej nie jest postrzegana jako zaburzenie ale może przysparzać wiele utrudnień w codziennym życiu, szczególnie dziecku.

wyświetl kurs

Nieżyt nosa

Ostre zapalenie zatok przynosowych (OZZP) charakteryzuje się nagłym wystąpieniem objawów, z których co najmniej jednym jest wyciek z nosa lub niedrożność nosa. Dodatkowymi objawami, które mogą, ale nie muszą występować, są ból lub uczucie rozpierania twarzy oraz zaburzenia węchu.

wyświetl kurs

Zobacz nowości:

Chłoniaki nieziarnicze- nowe leki

Decyzja w astmie oskrzelowej - przypadek 1

ANN - rola działań prewencyjnych z uwzględnieniem ograniczenia ekspozycji na alergeny