Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wybierz specjalizację

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

NOWOŚCI

NEWSLETTER

meduPress

wiedza na najwyższym poziomie merytorycznym w praktycznym ujęciu. Zobacz poniżej

Czy Polsce grozi epidemia Eboli?

autor

Coraz poważniejsze doniesienia docierają z Afryki- epidemia Eboli która rozpoczęła się w marcu w Gwinei i rozprzestrzeniła się do Sierra Leone i Liberii spowodowała już śmierć prawie 1000 ludzi. Opracowane szczepionki i leki są dopiero w stadium badań, ale Światowa Organizacja Zdrowia dopuściła ich stosowanie podczas obecnej epidemii. Czy Polacy powinni czuć się zagrożeni?

W Polsce nie ma zagrożenia wirusem Ebola, ale gdyby nawet pojawiły się pojedyncze przypadki przywleczone z Afryki, jesteśmy przygotowani na taką sytuację - zapewnia rzecznik Głównego Inspektoratu Sanitarnego Jan Bondar.
Każdy przypadek gorączki tropikalnej jest dokładnie sprawdzany, a w razie potrzeby specjalistyczne placówki są gotowe na przyjęcie pacjentów z Ebolą.  Fakt, że pomimo trwającej prawie pół roku epidemii szalejącej w Afryce nie odnotowano żadnego przypadku w Polsce pozwala spać spokojnie.

 

Komunikat Państwowej Inspekcji Sanitarnej-  http://www.gis.gov.pl/?go=newsPowrót   

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.