Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wybierz specjalizację

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

NOWOŚCI

NEWSLETTER

meduPress

wiedza na najwyższym poziomie merytorycznym w praktycznym ujęciu. Zobacz poniżej

Polski przełom w diagnostyce raka piersi?

autor

13 lutego 2014 roku odbyła się premierowa prezentacja prototypu urządzenia Tester BRASTER służącego do wczesnego wykrywania i diagnozowania raka piersi u kobiet. Urządzenie wykorzystujące technikę termografii ciekłokrystalicznej zostało opracowane grupę polskich naukowców i jest łatwe w użyciu a procedura jest zupełnie bezbolesna. Już pierwsze badania pokazują że urządzenie może stanowić istotne uzupełnienie diagnostyki przesiewowej raka piersi u szerokiego spectrum pacjentek – bez względu na wiek, strukturę i temperaturę piersi.
Wnioski z pierwszego badania prowadzonego na ponad 700 pacjentkach w Collegium Medicum w Krakowie sugerują, że połączenie tradycyjnych metod- mammografii i USG z termografią dają czułość badania zbliżoną do 100%.
Czekamy na dalsze badania, mając nadzieję na nowy przełom w wykrywaniu tego groźnego nowotworu!

http://braster.eu/braster-potwierdzony-przelom-w-diagnostyce-raka-piersi/Powrót   

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.