Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wybierz specjalizację

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

NOWOŚCI

NEWSLETTER

meduPress

wiedza na najwyższym poziomie merytorycznym w praktycznym ujęciu. Zobacz poniżej

Tworzenie przeciwciał przeciw inhibitorom TNF podczas ich przewlekłego stosowania

Inhibitory TNF są grupą leków szeroko stosowaną w reumatologii ze względu na ich niepodważalną skuteczną. Uznawane są za leki dość bezpieczne. Niestety, po upływie 12 do 24 tygodni stosowania u 80% chorych w organizmie pojawiają się przeciwciała przeciwko lekowi, co powoduje, że działają one słabiej. Temu zjawisku można zapobiec- aby nie dopuścić do powstania przeciwciał, jednocześnie z lekiem anty-TNF należy podawać metotreksat.

The immunogenicity of anti-TNF therapy inimmune-mediated inflammatory diseases: a systematic review of the literature witha meta-analysis
Sandra Garcês, Jocelyne Demengeot, Elizabeth Benito-GarciaPowrót   

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.