Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wybierz specjalizację

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

NOWOŚCI

NEWSLETTER

meduPress

wiedza na najwyższym poziomie merytorycznym w praktycznym ujęciu. Zobacz poniżej

Czy kwas acetylosalicylowy jest skuteczny w prewencji nawrotów żylnej choroby zakrzepowo zatorowej?

W przypadku choroby zakrzepowo- zatorowej leczenie przeciwkrzepliwe stosujemy różnie długo w zależności od obecności czynników ryzyka. Niestety, po odstawieniu leczenia często występują nawroty choroby. Jak pokazują badania, włączenie kwasu acetylosalicylowego w dawce 100mg w porównaniu z placebo skutecznie obniża, nawet o 42% ilość nawrotów żylnej choroby zakrzepowo zatorowej. Wyników tych badań nie można jednak odnieść do wszystkich podgrup pacjentów z ŻCHZZ, ponieważ udział pacjentów z grupy pacjentów chorych na nowotwór złośliwy był w badaniu bardzo niewielki.

Aspirin for Preventing the Recurrence of Venous Thromboembolism

Cecilia Becattini, M.D., Ph.D., Giancarlo Agnelli, M.D., Alessandro Schenone, M.D., Sabine Eichinger, M.D., Eugenio Bucherini, M.D., Mauro Silingardi, M.D., Marina Bianchi, M.D., Marco Moia, M.D., Walter Ageno, M.D., Maria Rita Vandelli, M.D., Elvira Grandone, M.D., and Paolo Prandoni, M.D., Ph.D. for the WARFASA InvestigatorsPowrót   

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.