Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wybierz specjalizację

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

NOWOŚCI

NEWSLETTER

medumedu


O medumedu

Portal MeduMedu on-line to wynik ewolucji potrzeb lekarzy i doświadczeń firmy KIMZE, która we współpracy z najwybitniejszymi wykładowcami, opracowała nowoczesną formułę szkoleń hybrydowych, wykorzystując najwyższe standardy i technologie.

KIMZE prowadzi od wielu lat konferencje, warsztaty, kongresy i sympozja z udziałem wybitnej kadry. Wspólne doświadczenia: nasze, uczestników szkoleń i wykładowców zaowocowały niniejszą platformą, której zadaniem jest jak najlepiej i najrzetelniej odpowiadać na potrzeby lekarzy. Duża wiarygodność treści przedstawionych na naszym portalu potwierdzona jest nazwiskami wybitnych Autorów, oraz stale przyrastającą liczbą uczestników korzystających z serwisu.

Medu Medu to część systemu szkoleń hybrydowych, które z jednej strony dają możliwość wymiany doświadczeń podczas tradycyjnych spotkań, prowadzonych jednak interaktywnie, praktycznych, zaś z drugiej strony na uzupełnienie wiedzy dzięki swobodnemu dostępowi Uczestników do atrakcyjnych materiałów w dowolnym miejscu i czasie na MeduMedu online.


 zobacz nowości:

O pacjencie, który koniecznie chciał się przyjąć do szpitala psychiatrycznego

Jak zapobiegać, rozpoznawać i leczyć grzybice zagrażające życiu dzieci?

Czy stosować opioidy w ostrym zapaleniu trzustki?

Gorączka w neutropenii- stan zagrożenia życia wymagający efektywnej antybiotykoterapii